Epes rádes

Epes rades - Zuzana Šubrtová

Jsem interiérová designérka (Škola designu Intermezzo a Česká škola Feng-shui), baví mě vše kreativní, mám ráda ty čisté bílé stěny, do kterých mohu vtisknout něco originálního.

Zajímám se o umění Feng shui, které jsem rovněž vystudovala. Interiéry, kde se Feng shui zohledňuje působí velmi harmonicky a pozitivně jak na vás a vaše zdraví, tak i na vaše blízké, kteří vaše bydlení navštíví.

Interiérový design pro každého

Myslím především na to, jak se dostat vašim přáním a snům „na kloub“. Tzn. v krátkém čase poznat, co jste za osobnost, jaké milujete barvy, utříbit vám jednotný styl a vytvořit pro vás ideální místo k bydlení.

Věřte, že právě tohle bývá leckdy nejtěžší.

Máte dojem, že interiérového designéra si nemůžete dovolit? Chceme to změnit! Máme naprosto průhledné ceny. Našim cílem je, aby váš interiér byl naprosto v souladu s rozpočtem, který jste si na svoje „hnízdečko“ vyhradili. Víme, kam zajít pro levnější a zároveň originální kousky.

Buďte spoluautory svého interiéru

Pro případ přestavby, rekonstrukce a dalších technických úprav spolupracuji s vynikajícím studiem architektů a dalšími kolegy z tohoto oboru. Ti pro vás nachystali velmi příznivé ceny, k jakým se jako jednotlivec jen stěží dostanete.

Chcete se na všem podílet? Není problém, vyhradíme si společný a příjemný den, projdeme společně obchody, dáme zajímavé tipy a vše si už pak můžete dotvořit sami.

Samozřejmě mezi naše služby patří kompletní dohled nad celou zakázkou. Ale nebojte se, všeho budete tou nejhlavnější součástí. Váš interiér musí být odrazem vaší osobnosti!

Bydlení v harmonii s Feng-shui

Navrhnu Vám Vaše bydlení či kancelář tak, abychom podpořili pozitivní energii a tu negativní potlačili. To znamená, rozvrhneme nábytek materiály a barvy tak, abyste se cítili dobře a všechny Vaše životní cíle se ubírali tím správným směrem. Jsem certifikovanou poradkyní v oblasti Feng-shui a diplomovanou interiérovou designérkou.

Certifikát Feng-shui [PDF - 1,94 MB]
Diplom Intermezzo - škola interiérového designu [PDF - 851 kB]

Mějte bydlení „epes rádes“…

Těšíme se na vás.

Zuzana Schubertová
majitelka

 
 
Podlahy Meister Moderní bydlení Sundrape - žaluzie, rolety a markýzy Walldekor Maxidesign - online design magazín & e-shop Mola Mola Alice in Paris Intermezzo - design interiérů Ve výloze Domov.cz Domov.cz Rodinné centrum Snopík Sphere card Favi Jani art Ezebee